WDW Kościelisko Ośrodki wypoczynkowe Zakopane - spaniewpolsce.pl

Piątek 19 września 2014, Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
Dodaj do ulubionych
WDW Kościelisko Ośrodki wypoczynkowe
Zakopane, 34-500 Tetmajera 27
woj. Małopolskie
Telefon
018 201 50 97
Fax
-
GSM
-
Ceny noclegów
0 zł - 0 zł
Liczba miejsc
500
Liczba pokoi
-
Obsługa w języku
zobacz galerię
Noclegi Zakopane, WDW Kościelisko, Zakopane Noclegi Zakopane, WDW Kościelisko, Zakopane Noclegi Zakopane, WDW Kościelisko, Zakopane
Noclegi Zakopane, WDW Kościelisko, Zakopane
zadaj pytanie
Zakopane Zakopane zwane inaczej Zimową stolicą Polski, leży w województwie małopolskim. Jest największym miejskim ośrodkiem w otoczeniu Tatr. Jest ogromnym ośrodkiem zimowych sportów. W swoim zarysie administracyjnym posiada część Tatrzańskiego Parku Narodowego. Każdego roku, na Wielkiej Skoczni Krokwi odbywają się zawody w skokach narciarskich. Przybywa tu wielu kibiców, którzy korzystają z bazy noclegowej www.spaniewpolsce.pl.Sanatoria i inne domy wczasowe goszczą wielu kuracjuszy, którzy korzystają z wielu atrakcji takich jak Kolejka na Gubałówkę oraz skocznia Narciarska jak i Kolej na Kasprowy Wierch. Zakopane oferuje noclegi w obiektach o różnym standardzie - noclegi pensjonaty, noclegi w hotelach, szeroka oferta kwater prywatnych oraz apartamentów, które można wyszukać poprzez stronę spaniewpolsce.pl
Wojskowy Zespół Wypoczynkowy Zakopane

O nas
 • Kościelisko - dawna nazwa Polany. Duża wieś składająca się z 21 osiedli (polan), nazywana "Sercem Podhala", położona na zboczach Pogórza Gubałowskiego, z pięknym widokiem na Tatry.
 • Kościelisko ma charakter miejscowości wypoczynkowej.
 • Stąd wywodzi sie wielu wspaniałych ludzi, którzy poprzez lata tworzyli niepowtarzalną kulturę i tradycje Skalnego Podhala, m.in. Jan Krzeptowski Sabała, Stanisław Nędza Kubiniec, Andrzej Stopka Nazimek i wielu innych.
 • W oryginalny pejzaż podtatrzański na trwałe wpisały się też Wojskowe Domy Wypoczynkowe, do których należą: "Kościelisko", w Kościelisku oddalonym zaledwie 5 km od centrum Zakopanego oraz "Przyjaźń" w Zakopanem.
 • Jednorazowo przebywać w nich może ponad 800 osób.
 • Jest to największa baza wczasowo turystyczna na Podhalu i zarazem niezwykle przystępna dla każdego odwiedzającego ten region.

WDW Kościelisko
 • Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Kościelisko" jest największym obiektem spośród wymienionych powyżej, jednorazowo może przyjąć ponad 500 gości, a jego usytuowanie w naturalnym parku o drzewostanie tatrzańskim to dodatkowy atut i jednocześnie komfort w postaci spokoju i dobrego wypoczynku jaki oferujemy naszym gościom.

Pokoje
 • WDW "Kościelisko" dysponuje pokojami o różnym standardzie.
 • W zależności od potrzeb i zasobności portfeli, przebywający tu goście mają do dyspozycji 2- lub 4-osobowy, komfortowy apartament, pokoje 2-, 3- lub 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i telewizorem, jak również pokoje o standardzie turystycznym.
 • Naszym gościom gwarantujemy w cenie pokoju całodzienne wyżywienie i możliwość aktywnego spędzenia wypoczynku.
 • Organizujemy liczne wycieczki autokarowo-piesze w różne partie Tatr i Pienin (Morskie Oko, Dolina Pięciu Stawów Polskich, Giewont, Kasprowy Wierch, Spływ Przełomem Dunajca...) jak również na Słowację, które prowadzą nasi etatowi przewodnicy tatrzańscy.

Na terenie obiektu
 • Na terenie obiektu znajduje się park z alejkami, fontanna na dziedzincu przed budynkiem głównym, kort tenisowy, plac zabawowy, boisko sportowe, plac zabaw dla dzieci, biblioteka, kawiarnia, drink bar, sklep, solarium, gabinet odnowy biologicznej, fryzjer, parking (strzeżony i niestrzeżony).
 • W okresie ferii zimowych i wakacji letnich organizujemy dyskoteki, wieczorki taneczne, ogniska przy muzyce góralskiej i wiele innych ciekawych imprez.

Konferencje
 • WDW "Kościelisko" z racji swojej wielkości dysponuje również nieporównywalną na Podhalu bazą i urządzeniami służącymi do organizowania konferencji naukowych, szkoleń, sympozjów, narad, zjazdów, kongresów oraz imprez kulturalnych. Jest to duży atut tego ośrodka.
 • Zakopane i okolice nie dysponują tak dużymi obiektami tego typu, które jednorazowo w ramach pobytów grupowych przyjęłyby kilkaset osób.
 • Nasza największa, zmodernizowana w tym roku sala konferencyjna, może teraz pomieścić ponad 200 osób!
 • Dysponujemy również miejscami dla potrzeb wystawców, możemy transmitować wykłady za pomocą wewnętrznej telewizji kablowej do wszystkich pokoi wyposażonych w TV.

Wyżywienie
 • Jadalnia, która mieści ok. 400 osób może pełnić funkcje sali bankietowej.

Transport
 • Wojskowy Zespół Wypoczynkowy "Zakopane" dysponuje własnymi autobusami, które wykorzystuje dla potrzeb wczasowiczów jak i licznie organizowanych konferencji.
Nasze noclegi
1 obiektów
Lista obiektów

Znasz ciekawy obiekt, lub jesteś jego właścicielem?

Zgłoś go do naszej bazy noclegowej!

Napisz email na adres: biuro(at)spaniewpolsce.pl
lub użyj formularza zgłoszeniowego

Serwis www.spaniewpolsce.pl odwiedza miesięcznie już ponad 100 000 osób!

Witamy Państwa w naszym serwisie internetowym. Znajdą Państwa u nas ofertę na: górskie noclegi - Bieszczady, noclegi w górach Tatry, noclegi w górach Karkonosze, a także noclegi nad morzem (pensjonaty, hotele, kwatery). Znajdą u nas Państwo także szeroką ofertę na hotel SPA. Polska mapa noclegowa jest dzięki nam przejrzysta. Życząc ciekawych podróży, oferujemy wygodne noclegi nad Morzem Bałtyckim, w polskich górach, a także w innych miejscach naszego kraju: noclegi - Małopolska, Wielkopolska, Mazowsze... Luksusowy hotel SPA, wellness - znajdą u nas Państwo miejsca, gdzie można naprawdę wypocząć. Zapraszamy.
Korzystanie z serwisu oznacz akceptację regulaminu. Wszelkie prawa zastrzeżone spaniewpolsce.pl